Kalkulátor data svatby

Magické datum svatby Vám může napovědět, kdy se vzít a kterým se dnům se naopak vyhnout podle toho, jaké je postavení planet ve vesmíru ve Váš den D.

Pro ty z Vás, kdo ale dávájí přednost numerologii, nabízíme kalkulátor data svatby.
Do kolonek kalkulátoru v panelu PHUTURE WEDDING stačí jen zadat:

- Vaše vysněné datum svatby

- datum narození nevěsty

- datum narození ženicha

a stiskem tlačítka SUBMIT potvrdit.

Nástroj se Vám nejprve vyjádří k Vámi zvolenému datu svatebního dne (pro překlad můžete využít např. tento překladač - stačí do něj zkopírovat text), ale co je hlavní - poslední tabulka Vám nabídne výčet všech dní, které jsou pro Vás dva v daném měsíci z numerologického hlediska vhodným datem svatby.

Pokud tedy chcete znát ideální datum veselky pro každý měsíc v roce, stačí jen do pole s vytouženým datem svatby postupně zadat leden, únor, březen... prosinec a pak už jen porovnat výsledky s pátky a sobotami. A pokud jste nekonvenční, nebojte se vybrat si pro svoji svatbu i jiný den v týdnu... :)

Příjemnou zábavu a hodně štěstí!

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)