Jak tajně rozpoznat velikost prstýnku?

Hledáte fígl, jak změřit velikost jejího prstýnku, aniž byste jej musel tajně "ukrást" a riskovat tak předčasné odhalení svého plánu na žádost o ruku? Připravili jsme pro Vás jednoduchou pomůcku.

Stačí si stáhnout náš tahák v PDF, prstýnek si na minutu vypůjčit, přiložit k taháku a můžete zamířit do nejbližšího klenotnictví nebo svatebního salonu a začít vybírat...! :)

Malý tip: ideální je, pokud prstýnek zcizíte v nestřežené chvíli, třeba když si jej Vaše přítelkyně odloží na noc nebo při mytí rukou...

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)