Jak na první tanec?

Pokud nejste učitel tance a lekce tanečních pro začátečníky a pokročilé Vás na základce minuly obloukem nebo nijak nepoznamenaly, může pro Vás první tanec představovat asi tak přitažlivou záležitost, jako měsíční dovolená s tchýní v jednom apartmánu ;)
Řešení ale naštěstí jsou. A hned několik...!

1. NAUČIT SE JEDEN KONKRÉTNÍ TANEC NA LEKCÍCH TANCE
Je jen na Vás jestli budete chtít svoji budoucí manželku překvapit, když z ničeho nic vysřihnete ukázkový valčík nebo spojíte síly a navštívíte taneční hodiny spolu. Většinou stačí, vzít si 2-3 hodiny, kde se naučíte a vypilujete právě jeden konkrétní tanec.

2. ZATAČIT SI KLASICKÝ PLOUŽÁK
Tady se jde snadno vymluvit třeba na to, že svatba má být romantická záležitost a co může být při tanci romantičtějšího, než se tisknout tělo na tělo? Na druhou stranu ale, uvědomte si, že součástí prvního tance je potom výměna partnerů, takže musíte počítat s tím, že si ploužák zatančíte i s maminkou, sestřenicemi... :)

3. NACVIČIT SI ORIGINÁLNÍ PRVNÍ TANEC
Když už, tak už... pokud máte odvahu a chuť, zkuste se "hecnout" a se svojí budoucí manželkou nacvičit originální první tanec. Inspiraci můžete najít třeba tady. Hosté to ocení nadšeným potleskem a Vy budete u dámské části publika za "poloboha!" ;)

 

Aktuality a zajímavosti
04.04.2019
OBHÁJILI JSME! I pro rok 2018 jsem získali ocenění magazínu Marriage Guide - the wedding magazine......
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)