Den se svatební agentkou

► Chystáte svatbu a plánujete, že si svůj velký den připravíte svépomocí? 
► Máte jít někomu za svědka a přemýšlíte, jaké jsou vlastně Vaše povinnosti? 
► Chtěli byste svatbu nějak oživit a udělat ji pro novomanžele opravdu nezapomenutelnou?
► Hledáte nevšední dárek pro nevěstu a ženicha?

Pak je "Den se svatební agentkou" ideální řešení právě pro Vás!

Ušetřete náklady! Ve smluvený den se setkáte se zkušenou svatební agentkou, která se bude věnovat jen a jen Vám. Díky tomu získáte všechny potřebné informace, co, kdy a jak udělat, aby Vaše svatba dopadla přesně podle Vašich představ. 

Poradíme Vám, kde rozhodně nešetřit a kde lze naopak ušetřit velmi výrazně. Vy si tak budete moci svatbu zorganizovat sami, ale zároveň získáte nejen zajímavou inspiraci, ale také jistotu, že na nic nezapomenete.

Služba je tedy v podstatě předsvatební rychlokurz, podobně jako u služby Kurzy pro nevěsty. Na rozdíl od těchto kurzů, kdy účastníkům radíme hromadně, se v tento den věnujeme skutečně jen a jen Vám.

Den se svatební agentkou může proběhnout kdykoli v předem smluveném termínu. Konzultace probíhají v Hranicích na Moravě, Přerově nebo Olomouci. Pokud si přejete sejít se kdekoli jinde, rádi Vám vyjdeme vstříc. K ceně služby je však v tomto případě nutno navíc přičíst náklady na cestu = 4 Kč/km (cesta je počítána z Hranic na Moravě).

To jak dlouho schůzka trvá a kolik se jí zúčastní osob záleží jen na Vašem přání a potřebě. Konzultace může proběhnout jak mezi čtyřma očima, tak až v maximálním počtu čtyř lidí (tzn. náš koordinátor + 3 osoby). 

V případě realizace služby v Olomouci je součástí služby také zážitková část
, kdy si můžete za odborné asistence vyzkoušet svatební šaty a doplňky, inspirovat se svatební výzdobou a vychutnat si roli opečovávané celebrity v prostředí svatebního centra CAXA.

Termín schůzky si můžete domluvit na emailové adrese: jana@svatebniagentka.cz

Cena: 1 500 Kč / realizace služby