Titulní strana časopisu Žlutý, měsíčníku společnosti Regiojet

Že jsou naše svatby nápadité, to jste už nejspíš už odhalili z našich videí a referencí ;)
Na začátku roku 2015 se však naše invence rozšířila i do malinko jiných sfér... viz níže!

A oč tedy šlo?

Tak si tak jednou s Pavlíkem jedeme z pracovní schůzky v Praze Regiojetem, listujeme časopisem Žlutý a vyskočí na nás soutěž o nej foto na téma "Jste to, co jíte." V TU CHVÍLI MI BLESKL HLAVOU NÁPAD NA FOTKU!

Oslovila jsem hranické studio RIO (kadeřnice Katka Machancová a vizážistka Lucka Kozáková), holky svoji dvorní fotografku Pavlínu Kořístkovu, společně vybraly modelku Kačku a světe div se - naši "brokolici" nakonec do soutěže ani nezařadili a poprosili nás, jestli by ji mohli použít NA TITULKU!

A tak je tady a vy se s ní budete moci potkávat po celý březen 2015 na trase Regiojetu v Česku i na Slovensku :)

Díky celému týmu za fajn práci, jste moc šikovné, holky!!!

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)