Mgr. Jana Kubáčová (roz. Hanzelková)

Příprava a organizace svateb je moje vášeň!!!

Se stejnou chutí, s jakou si většina z Vás dopřává čokoládu nebo dostává dárky, já pomáhám "svým snoubencům," aby byl právě váš svatební den nezapomenutelný, originální, jedinečný a dokonalý. Proto se vždy snažím vymyslet něco nového, netradičního, co vaše svatební hosty překvapí a Vás potěší.

Mojí doménou však není jen komplexní příprava svatby, ale také:
- svatební poradenství
- pomoc s dílčími přípravami svatebního dne
- a hlavně příprava, a také případná organizace svatebního programu

Těším se na případnou budoucí spolupráci!
Vaše pravá ruka, když máte na levé /zá/snubák - Jana Kubáčová

 

Pavel Kubáč

Organizátor, technická výpomoc a od roku 2013 "tak trochu i manžel..." - to je Pavel Kubáč zkušený spolupracovník svatební agentky Jany Kubáčové. Od roku 2007 se stará o to, aby byl Váš svatební den takový, jak jste si ho vysnili.
Bez nešťastných náhod a nehod.

Podobně jako "Radar" v seriálu M.A.S.H. i on je myšlením vždy napřed, aby urovnal případné neshody mezi svatebčany nebo předešel či zabránil jakýmkoli případným katastrofám.

 

Veronika Bambousová

Hlavní koordinátorka pro Prahu a Čechy vůbec, se svatebniagetnka.cz spolurpracuje od r. 2013 :) Svatbám se začala věnovat od příprav své vlastní v roce 2009 a úplně jim propadla. Mluví plynně anglicky (AJ už dlouhá léta i učí!) a je mistrem ve vytváření agendy. Svým zkušeným okem dohlíží na to, aby také v den D všechno dopadlo tak, jak si novomanželé vysnili. A nutno říci, že se jí to daří na jedničku!

Bc. Marcela Pešatová

"Marcelka," jak jí přezdíváme, má svatbaření v krvi. Naše spolupráce započala při přípravách její vlastní svatby, tedy někdy na přelomu let 2014/2015 a od ledna 2016 je aktivním členem našeho týmu pro Olomoucký kraj a vůbec celou ČR.
Jejím hlavním zaměřením jsou výzdoby, dekorace a vše, co se kolem toho točí. Je milá, neskutečně pečlivá a večná optimistka.

 

Mgr. Alex Kacerlová


Nejnovější přírůstek našeho týmu, Alex, je opravdový "talent na svatby." Původně jsme ji začali využívat jako oddávající pro naše symbolické svatební obřady, protože coby učitelka se pro tuto roli snad nikdo nehodí víc, ale už po pár svatbách, kdy si zcela přirozeně stoupla k mikrofonu a snad ještě přirozeněji reagovala na prosby a přání svatebních hostů a vše samostatně a v mžiku obratem vyřešila, jsme hned věděli, že musí být naše!
A tak se na svatbách (po celé ČR) můžete potkávat i s ní.

 

© 2005 Veškeré texty i obrázky jsou předmětem duševního vlastnictví autorky webu – Jany Kubáčové (Hanzelkové)
a jejich kopírování či jiné šíření je bez souhlasu autora přísně zakázáno!

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.