TAJEMNÝ DÁREK

Máte rádi překvapení? Pak je tato služba jako stvořená právě pro Vás. Stačí jen vyplnit jednoduchý dotazník, který obdržíte na základě emailové poptávky. Poté pro Vás vybereme neobvyklý dárek, který Vám poslíček doručí přímo na Vaši svatební hostinu nebo v případě zájmu např. druhý den po svatbě na místo, kde jste strávili svatební noc.

Druh, velikost a cena dárku záleží jen na Vás (může se jednat o stokorunové i tisícové položky), jen je třeba myslet na to, že k nákladům na jeho koupi a přípravu této služby je nutno připočíst ještě poplatek za kurýrní službu. Samozřejmostí je, že cenu za celkovou realizaci se dozvíte ještě před konečným potvrzením objednávky této služby.

Představte si ten úžas Vašich hostů, když v průběhu vaší svatební oslavy dorazí poslíček, který Vám donese nádherně zabalenou krabici a nikdo z přítomných (včetně vás) nebude tušit, co se v ní skrývá...
Vytvoříte si tak nejen nádhernou vzpomínku, ale dodaný dárek vám později zůstane jako neobvyklá památka na Vaši svatbu a v neposlední řadě zaujmete své svatební hosty něčím, co na svatbách není obvyklé. Investice malá, efekt obrovský!