ORIGINÁLNÍ SVATEBNÍ DAR

Rádi byste novomanžele něčím překvapili? Nahraďte klasické svatební dary jako "sada ručníků" nebo "rychlovarná konvice" originálním překvapením, které pro vás připravíme nevěstě a ženichovi na míru.
Mezi nejoblíbenější patří vystoupení divadelního souboru se scénkou o novomanželích, přetextování jejich oblíbené písničky textem upraveným jim na míru, vystoupení břišních tanečnic z řad svatebních hostů atp.

Cena přípravy a organizace originálního svatebního daru se pohybuje mezi 1 000 - 3 000 Kč a bude vám stanovena po první konzultaci (ať již osobní, písemné či telefonické), která je zcela zdarma.

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)