Zásnuby na míru

Hledáte tipy na originální zásnuby? Inspirujte se zde!

CO JSOU ZÁSNUBY NA MÍRU?

Plánujete žádost o ruku? Proměňte tuto slavnostní chvíli v nezapomenutelný okamžik, na který bude Vaše druhá polovička vzpomínat celý život. Žena, které jste se rozhodl obětovat svoji svobodu, za to přece stojí.


KDYŽ DO CHOMOUTU, TAK STYLOVĚ!


Ať už je Vaše budoucí snoubenka zarytá fanynka červené knihovny, vyznavačka techna, milovnice extrémních sportů, vášnivá ekoložka, nenapravitelná romantička nebo třeba příznivkyně Harryho Pottera, společně pro ni připravíme zásnuby, na které nikdy nezapomene.

Odměnou vám bude nejen nadšení, se kterým bude o Vašem originálním nápadu vyprávět svým kamarádkám, ale hlavně ono vytoužené „ANO.“

Zásnubní kopilotka Jana Kubáčová - Vaše pravá ruka, když jí na levou chcete navléct prstýnek ;)


Jsem:

  • reprezentativní
  • všeho schopná
  • a hlavně jsem ŽENA, takže jí vidím do duše… :)

 

REALIZACE SLUŽBY V 7 KROCÍCH:

1. PRVNÍ KONZULTACE (ZDARMA)

První konzultace, která je zdarma, trvá přibližně hodinu a může proběhnout osobně nebo skrze telefon, email či SKYPE. Během ní se nám svěříte s Vašimi pozatímními představami a přáními, a poté se (do sjednaného termínu) rozhodnete, zda spolu budeme spolupracovat.

2. POPIS OSOBNOSTI, ZÁJMŮ A PŘÁNÍ VAŠÍ BUDOUCÍ SNOUBENKY

Pokud se dohodneme na spolupráci, nejprve vyplníte krátký dotazník, kterým nám přiblížíte osobnost, životní styl, zájmy, případně i představy a přání Vaší vyvolené, abych se při plánování měla od čeho odrazit.

3. VYPRACOVÁNÍ NÁVRHŮ ZÁSNUB NA MÍRU

Na základě výše zmíněného dotazníku pro Vás do sjednaného data vypracuji několik návrhů zásnub na míru.

4. DRUHÁ KONZULTACE – VOLBA A ÚPRAVA VÍTĚZNÉHO NÁVRHU

Během druhé konzultace společně vybereme, popř. doladíme vítězný návrh a domluvíme se, zda jej chcete realizovat sám nebo necháte přípravy na nás.

5. PŘÍPRAVA REALIZACE KONCEPTU

Pokud to bude potřeba, zajistíme pro Vás všechny dodavatele, popř. Vám pomůžeme celý koncept připravit tak, aby vše vypadalo, že jste přípravy zrealizoval sám. Vaše budoucí žena to jistě ocení :)

6. VÝPOMOC S POSLEDNÍMI DETAILY

V případě potřeby Vám vypomůžeme i s posledními detaily, jako je např. výběr Vašeho oblečení, sepsání zásnubní řeči atp.

7. PŘÍPADNÁ VÝPOMOC S ORGANIZACÍ OKAMŽIKU "O" V DEN "D" :)

Pokud bude „okamžik O“ vyžadovat přítomnost někoho třetího, pomůžeme Vám s jeho organizací a potom se nenápadně vytratíme…

Na Vás zbyde už jen vyslechnout si „ANO.“


Cena: od 2 000 CZK + náklady na cestovné a pořízení všeho potřebného.

(Náklady Vám budou doloženy účtenkami).