Předsvatební odreagování

Zdá se Vám, že se v poslední době věnujete jen a jen přípravě svatby a na sebe Vám už nezbývá čas?
Využijte možnosti, odbourat na chvíli předsvatební stres a nechat se rozmazlovat a hýčkat nebo naopak skrze aktivní adrenalinovou činnost nabít novou energií, aniž byste příliš provětrali svou peněženku. Prospěje to Vašemu tělu, i duši. Odpočatí a usměvaví snoubenci jsou ozdobou každé svatby.

VARIANTA A – RELAXAČNÍ ODPOLEDNE

Užijte si nezapomenutelné odpoledne, během kterého se o Vás budou starat, jako o prince a princeznu. Z široké nabídky procedur a aktivit si vyberete ty, které Vám vyhovují nejvíce, a pak už se jen dostavíte na místo určení, kde si vychutnáte zaslouženou péči.

VARIANTA B – ADRENALINOVÉ ODPOLEDNE

Láká Vás prověřit si, jak Vám to bude klapat v týmu? Otestovat vzájemnou důvěru? Adrenalin spojuje a věřte, že nic neprověří Váš vztah lépe, než zážitek, při kterém budete závislí jeden na druhém, a který prožijete jen a jen spolu.

VARIANTA C – PŘEKVAPENÍ NA MÍRU

Je to jednoduché. V den D a hodinu H, kdy se bude překvapení konat, budete odvezeni neznámo kam.
Na místě určení se budete řídit dle pokynů, které dostanete na očíslovaných lístečcích spolu s instruktážním průvodním dopisem. Zažijete tak odpoledne plné neočekávaných překvapení a vychutnáte si společné chvíle ve dvou.


Komplexní nabídka služeb po domluvě.
Cena příprav v CZK/hod.: 150 + Vámi předem odsouhlasené náklady na zajištění služeb externích dodavatelů (jízdné, vstupy, platby za služby, platba za adrenalinový zážitek…)