Loučení se svobodou

Loučení se svobodou (rozlučka, svíce nebo svíca...) je tradice, kterou by bylo škoda vynechat. Záleží čistě je na Vás, snoubencích, zda si přejete jej uspořádat společně nebo jako samostatnou pánskou a dámskou jízdu. Líbilo by se Vám grilování? Zkrášlovací nebo wellness odpoledne, či rovnou víkend? Nebo toužíte spíše po tom vyrazit do klubu s přáteli? Uspořádat jej doma nebo chatě? A včetně zajímavého programu, o kterém se bude mluvit ještě dlouho? (čímž opravdu není myšlen pouze striptýz, který pro Vás ale samozřejmě umíme zprostředkovat také, a to ať už pánský nebo dámský...!)

Nebojte se nás kontaktovat, určitě společně vymyslíme něco, co se Vám bude líbit a Vaše přátele a známé ohromí.

Cena služby: 150 CZK / hod.

TIP: Loučení se svobodou je nejvhodnější uspořádat 14 dní před plánovaným datem svatby.
Rozhodně se vyvarujte toho, pořádat jej den před svatbou (ženich s kocovinou a nevěsta s dočasnou ztrátou paměti nebývají nejlepšími společníky na vlastní svatbě), a také víkend před svatbou není vhodný. Ten byste totiž měli věnovat posledním předsvatebním přípravám. Dva týdny před svatbou je ještě dost času na to, abyste si svůj poslední svobodný večírek užili bez starostí a zbytečných stresů.

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)