Kurz pro koordinátor(k)y

Chcete si jít za svým snem? Obětujte mu jednu sobotui! Konkrétně tu 4. 8. 2018. Až deset zájemců/ zájemkyň se může zúčastnit našeho kurzu pro svatební koordinátor(k)y, který se bude konat na oblíbeném svatebním místě - na Staré Střelnici v Hranicích. Pro ty, kdo to mají daleko - do Hranic se dá pohodlně dorazit třeba Regiojetem a na místo konání kurzu pak taxíkem, který jezdí po celém městě za 50 Kč.

KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY,
KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY...

Kurz bude celodenní (začátek v 10:00, předpokládaný konec v cca 18:00) a jeho náplní je seznámit se s touto prací od A do Zet. Je vůbec vhodná právě pro Vás? A pokud ano, jak začít? Kde a jak získat klienty? Co jim nabídnout? Podle čeho vybírat dodavatele? Jak a kde sami sebe ve svatební branži propagovat? Co obnáší práce koordinátora během příprav a co v den D? Dozvíte se i spoustu příběhů z praxe a chybět nebude ani pohled na věc očima pomocného koordinátora.

Investujte do sebe a svého snu. Na konci kurzu získáte osvědčení o jeho absolvování a jako bonus svatební manuál. V ceně je také oběd i celodenní lehké občerstvení, abyste si nemuseli brát svačinu s sebou. Aktuální cena kurzu: 4 500 Kč.

Rezervace přijímáme na emailu: jana@svatebniagentka.cz a jsou platné až po složení nevratné (avšak 1x převoditelné na zimní termín) zálohy na blokaci termínu.
Jak na to?
1. Napíšete mi email na výše zmíněnou adresu tedy: jana@svatebniagentka.cz
2. Jakmile se naplní kapacita, zašleme Vám informace o složení nevratné (avšak 1x převeditelné na další termín) zálohy na blokaci termínu ve výši 2 000 Kč, která je zároveň rezervačním poplatkem (zbytek se doplácí v den konání kurzu).
3. Poté obdržíte emailem podrobné informace o všem, co potřebujete vědět a ve stanoveném datu se uvidíme ;)

Budu se na Vás těšit, Vaše Janča

 

A JEŠTĚ ZÁVĚREM...

Zajímá Vás, kdo jsem, že si troufám Vás chtít něco "učit?" Projděte si náš web a FB, snad jejich obsah a naše reference mluví samy za sebe :)

 

P.S.: Pokud byste přijeli s partnerem či někým jiným blízkým, v areálu je možnost přespání a v případě, že byste si vzali volno, lázně Teplice nad Bečvou, které jsou od Staré Střelnice vzdáleny cca 500 metrů nabízí spoustu možností vyžití, od wellness, přes procházky lázněmi i lesem, návštěvu ojedinělých aragonitových jeskyní nebo třeba nejhlubší propasti na světě, případně se můžete vykoupat v nedalekém aquaparku či zažít kulinářský zážitek v restauraci, kterou Vám rádi poradíme!

Kurz je možno zakoupit i jako dárek, připravujeme dárkové poukázky! Napište si o ně na náš email :)

Pokud byste měli zájem o individuální kurz, kde bychom se věnovali jen a pouze Vám (ve smluveném termínu), nic není nemožné. Individuální kurz realizuji v Hranicích na Moravě a cenu Vám ráda sdělím na dotaz emailem.

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)