Kurz pro koordinátor(k)y

Chcete si jít za svým snem? Obětujte mu jeden deni! Konkrétně pátek 1. listopadu 2019 :). Až deset zájemců / zájemkyň se může zúčastnit našeho kurzu pro svatební koordinátor(k)y, který se bude konat v Hranicích na Moravě, přesné místo bude ještě upřesněno. Pro ty, kdo to mají daleko - do Hranic se dá pohodlně dorazit třeba Regiojetem a na místo konání kurzu (www.starastrelnice.cz) pak taxíkem, z nádraží je to cca 10 - 15 minut jízdy.

KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY,
KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY...

Kurz bude celodenní (začátek v 10:00, předpokládaný konec v cca 18:00) a jeho náplní je seznámit se s touto prací od A do Zet. Je vůbec vhodná právě pro Vás? A pokud ano, jak začít? Kde a jak získat klienty? Co jim nabídnout? Podle čeho vybírat dodavatele? Jak a kde sami sebe ve svatební branži propagovat? Co obnáší práce koordinátora během příprav a co v den D? Dozvíte se i spoustu příběhů z praxe a chybět nebude ani pohled na věc očima pomocného koordinátora.

Investujte do sebe a svého snu. Na konci kurzu získáte osvědčení o jeho absolvování a jako bonus svatební manuál. V ceně je také oběd i celodenní lehké občerstvení, abyste si nemuseli brát svačinu s sebou. Aktuální cena kurzu: 4 500 Kč.

Rezervace přijímáme na emailu: jana@svatebniagentka.cz a jsou platné až po složení nevratné (avšak 1x převoditelné na zimní termín) zálohy na blokaci termínu.
Jak na to?
1. Napíšete mi email na výše zmíněnou adresu tedy: jana@svatebniagentka.cz
2. Jakmile se naplní kapacita, zašleme Vám informace o složení nevratné (avšak 1x převeditelné na další termín) zálohy na blokaci termínu ve výši 2 000 Kč, která je zároveň rezervačním poplatkem (zbytek se doplácí v den konání kurzu).
3. Poté obdržíte emailem podrobné informace o všem, co potřebujete vědět a ve stanoveném datu se uvidíme ;)

Budu se na Vás těšit, Vaše Janča

 

A JEŠTĚ ZÁVĚREM...

Zajímá Vás, kdo jsem, že si troufám Vás chtít něco "učit?" Projděte si náš web a FB, snad jejich obsah a naše reference mluví samy za sebe :)

 

P.S.: Pokud byste přijeli s partnerem či někým jiným blízkým, ráda Vám poradím, kde je možnost přespání, dle Vašich finančních nároků a představ. Okolí Hranic nabízí spoustu možností vyžití, od wellness, přes procházky nedalekými lázněmi Teplice nad Bečvou i lesem, návštěvu ojedinělých aragonitových jeskyní nebo třeba nejhlubší zatopené jeskyně (tzv. Hranické propasti) na světě, případně se můžete vykoupat v nedalekém aquaparku či zažít kulinářský zážitek v restauraci, kterou Vám rádi poradíme!

Kurz je možno zakoupit i jako dárek, máte-li zájem o dárkové poukázky, napište si o ně na náš email :)

Pokud byste měli zájem o individuální kurz, kde bychom se věnovali jen a pouze Vám (ve smluveném termínu), nic není nemožné. Individuální kurz realizuji také v Hranicích na Moravě a cenu Vám ráda sdělím na dotaz po telefonu.