Kurz pro koordinátor(k)y

CHCETE SI JÍT ZA SVÝM SNEM?

Obětujte mu jeden den! Konkrétně sobotu 29. 10. 2022!

Až (tedy maximálně!) 10 zájemců / zájemkyň se může zúčastnit našeho kurzu pro svatební koordinátor(k)y, který se bude konat v Hranicích na Moravě.
Pro ty, kdo to mají daleko - do Hranic se dá pohodlně dorazit třeba Regiojetem a na místo konání kurzu pak taxíkem, po Hranicích je to všude maximálně cca 10 - 15 minut jízdy.

KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY,
KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY...

Kurz pořádáme už dlouhé roky a pokaždé má velký úspěch. Stejně jako ty minulé i tento bude celodenní (začátek v 10:00, předpokládaný konec v cca 18:00) a jeho náplní je seznámit se s prací svatebního koordinátora od A do Z.


Co se na kurzu dozvíte? Dostanete odpovědi na otázky jako:

  • Je to vůbec práce vhodná právě pro mě? A pokud ano, jak začít?
  • Kde a jak získat klienty?
  • Co jim nabídnout? Podle čeho vybírat dodavatele?
  • Jak a kde sami sebe ve svatební branži propagovat?
  • Co obnáší práce koordinátora během příprav a co v den D?
  • Podělíme se s Vámi i o spoustu příběhů z praxe a chybět nebude ani pohled na věc očima pomocného koordinátora.

Investujte do sebe a svého snu. Na konci kurzu získáte osvědčení o jeho absolvování a jako bonus svatební manuál. V ceně je také oběd i celodenní lehké občerstvení. Aktuální cena kurzu: 4 900 Kč.

Rezervace přijímáme na emailu: jana@svatebniagentka.cz a jsou platné až po složení nevratné (avšak 1x převoditelné na další termín) zálohy na blokaci termínu. Termíny se po vypsání rychle plní, proto má přednost vždycky ten, kdo dříve uhradí zálohu, abychom věděli, že to s účastní myslíte vážně :)


Jak na to? 3 rychlé kroky:
1. e-mail → 2. rezervace → 3. potkáme se :)


1. Napíšete mi e-mail na výše zmíněnou adresu tedy: jana@svatebniagentka.cz


2. Jakmile se naplní kapacita, zašleme Vám informace o složení nevratné (avšak 1x převeditelné na další termín) zálohy na blokaci termínu ve výši 2 000 Kč, která je zároveň rezervačním poplatkem (zbytek se doplácí v den konání kurzu).


3. Poté obdržíte e-mailem podrobné informace o všem, co potřebujete vědět (jako přesné místo konání kurzu, co si vzít s sebou...) a ve stanoveném datu se uvidíme ;)

Budeme se na Vás moc těšit ve dvou - Janča a můj dlouholetý kolega Pavel

 

A JEŠTĚ ZÁVĚREM...

Zajímá Vás, kdo jsem, že si troufám na koordinaci vypisovat kurzy? Koordinátorka s praxí, která svatbaří už od roku 2005, takže k tomuto tématu mám opravdu hodně co říct :) Našimi kurzy prošly už desítky účastníků a spousta z nich teď úspěšně pracuje ve "svatebním světě". Na reference od našich nevěst a ženichů, ale i bývalých absolventů kurzů se můžete podívat tady.


P.S.: Pokud byste přijeli s partnerem či někým jiným blízkým, ráda Vám poradím, kde je možnost přespání podle Vašich finančních nároků a představ. Okolí Hranic nabízí spoustu možností vyžití, od wellness, přes procházky nedalekými lázněmi Teplice nad Bečvou i lesem, návštěvu ojedinělých aragonitových jeskyní nebo třeba nejhlubší zatopené jeskyně (tzv. Hranické propasti) na světě, případně se můžete vykoupat v nedalekém aquaparku či vychutnat si opravdový kulinářský zážitek v restauraci, kterou Vám také doporučíme.

TIP: Kurz je možno zakoupit i jako dárek, máte-li zájem o dárkové poukázky, napište si o ně na e-mail: jana@svatebniagentka.cz

Pokud byste měli zájem o individuální kurz, kde bychom se věnovali jen a pouze Vám (ve smluveném termínu), nic není nemožné. Individuální kurz realizuji také v Hranicích na Moravě a cenu si povíme na dotaz po telefonu.

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.