Kurz pro koordinátor(k)y

Chcete si jít za svým snem? Obětujte mu jednu neděli! Konkrétně tu 28. ledna 2018. Až deset zájemců (nebo zájemkyň) se může zúčastnit našeho kurzu pro svatební koordinátor(k)y, který se bude konat na oblíbeném svatebním místě - na Staré Střelnici v Hranicích. Kdybyste to měli/y daleko, do Hranic se dá pohodlně dorazit třeba Regiojetem a na místo konání kurzu pak taxíkem, který jezdí po celém městě za 50 Kč.

KDO CHCE, HLEDÁ ZPŮSOBY,
KDO NECHCE, HLEDÁ DŮVODY...

Kurz bude celodenní (začátek v 10:00, předpokládaný konec 18:00) a jeho náplní je seznámit se s touto prací od A do Zet. Je vůbec vhodná právě pro Vás? A pokud ano, jak začít? Kde a jak získat klienty? Co jim nabídnout? Podle čeho vybírat dodavatele? Jak a kde sami sebe ve svatební branži propagovat? Co obnáší práce koordinátora během příprav a co v den D? Dozvíte se i spoustu příběhů z praxe a chybět nebude ani pohled na věc očima pomocného koordinátora.

Investujte do sebe a svého snu 3 999 Kč. Na konci kurzu získáte osvědčení o jeho absolvování a jako bonus svatební manuál. V ceně je také oběd i celodenní lehké občerstvení (jeho součástí budou stylově i svatební koláčky), abyste si nemuseli brát svačinu s sebou. Cena 3 999 Kč je zaváděcí.

Rezervace přijímáme na emailu: jana@svatebniagentka.cz.
Jak na to?
1. Napíšete mi email.
2. Jakmile se naplní kapacita, zašleme Vám informace o složení zálohy ve výši 2 000 Kč, která je zároveň rezervačním poplatkem (zbytek se doplácí v den konání kurzu).
3. Poté obdržíte emailem podrobné informace o všem, co potřebujete vědět a 28. 1. se uvidíme ;)

Budu se na Vás těšit, Vaše Janča

 

A JEŠTĚ ZÁVĚREM...

Zajímá Vás, kdo jsem, že si troufám Vás chtít něco "učit?" Projděte si náš web a FB, snad jejich obsah a naše reference mluví samy za sebe :)

 

P.S.: Pokud byste přijeli s partnerem či někým jiným blízkým, v areálu je možnost přespání a v případě, že byste si v pondělí vzali volno, lázně Teplice nad Bečvou, které jsou od Staré Střelnice vzdáleny cca 500 metrů nabízí spoustu možností vyžití, od wellness, přes procházky lázněmi i lesem, návštěvu ojedinělých aragonitových jeskyní nebo třeba nejhlubší propasti na světě, případně se můžete vykoupat v nedalekém aquaparku či zažít kulinářský zážitek v restauraci, kterou Vám rádi poradíme!

Kurz je možno zakoupit i jako dárek, připravujeme dárkové poukázky! Napište si o ně na náš email :)

Pokud byste měli zájem o individuální kurz, kde bychom se věnovali jen a pouze Vám (ve smluveném termínu), jeho zaváděcí cena od listopadu 2017 do konce března 2018 je 8 500 Kč.

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)