Svatební moderátor a animátor

Bývá hojně využíván zejména na slovenských svatbách, kde se mu říká svatební ceremoniář. V podstatě plní funkci svatebního koordinátora, pouze s tím rozdílem, že zatímco svatební koordinátor bývá obvykle spíše v pozadí, svatebního ceremoniáře rozhodně žádný z vašich hostů nepřehlédne.

Jeho úkolem je provádět vaše hosty celým svatebním dnem, informovat je o tom, co se bude v příštích okamžicích dít a zároveň je i pobavit. Sami si můžete zvolit, zda chcete, aby se jednalo o muže či ženu, případně si zvolit i druh oděvu nebo kostýmu, který bude mít pro tuto příležitost na sobě.

Nejčastěji se jedná o divadelní herce, oblečené buďto ve fraku či smokingu, nebo kostýmu dvorního poradce krále, často doplněném i o pomůcky, jako je vycházková nebo obřadní hůl, s jejichž pomocí dává tlukotem o zem najevo, že se chystá změna programu.

Svatební ceremoniář se může účastnit celé vaší svatby nebo třeba jen svatební oslavy.

Cena je stanovena dohodou a bude sdělena na vyžádání, na základě vašich konkrétních požadavků
a představ.

Aktuality a zajímavosti
04.04.2019
OBHÁJILI JSME! I pro rok 2018 jsem získali ocenění magazínu Marriage Guide - the wedding magazine......
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)