Kolik nás to bude stát?

To se dozvíte na první osobní schůzce. Nemusíte se ale bát. Protože víme, že svatba většinou představuje citelné výdaje, děláme vše pro to, abychom snížili vaše náklady na minimum!

JAK MŮŽETE SPOLUPRACÍ SE SVATEBNÍ AGENTKOU UŠETŘIT?

S organizací svateb máme bohaté zkušenosti. Rádi vám pomůžeme připravit svatbu od zásnub až po závěrečný úklid nebo jen její dílčí část.

Nabízíme kompletní svatební služby „ušité vám na míru,“ tedy dle vašich přání, snů, požadavků.
Nikdy nerozhodujeme za vás, ale rozhoduje se podle vás.

A protože si dobře uvědomujeme, že svatba je finančně velice nákladná záležitost, klademe velký důraz na to, abychom vám pomohli ušetřit nejen starosti, ale také peníze. To se daří mmj například i díky dlouhodobé spolupráci s mnoha prověřenými dodavateli, u kterých máme jako "velkoodběratelé" nižší ceny či jiné výhody, než kdybyste si jejich služby či zboží objednali samostatně. Investice do koordinace svatebního dne se vám tak často vrátí ještě dřív, než si řeknete ANO, protože sv. dort, který by vás stál 5 500 Kč, vám umíme zajistit třeba i o 1 000 - 2 000 Kč levněji, atp. ...

Pokud Vás zajímají přesnější čísla, přejděte zde.

Nebojte se na nás obrátit. První konzultace je zcela zdarma! Během ní si náš oťukáte, společně si ujasníme všechny vaše představy, přání, ale i případné obavy.

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)