Jak dlouhou nám trvá příprava svatby?

Přesně tak dlouho, jak vy potřebujete :)

Určitě vás ale zajímá, jak velkou částku konkrétně budete muset investovat do toho, že ke spolupráci na přípravách svatby využijete svatební agentku a svůj den si tak budete moci skutečně užít bez zbytečných starostí a stresů? Nabídku služeb a ceník vám rádi předložíme k nahlédnutí na naší první schůzce.

Pro obecnou představu: ceny za naši účast na koordinaci a animaci svatebního dne se pohybují od 7 500 Kč. Částka za pomoc s přípravou svatby se pak odvíjí od toho, kde chcete, aby se obřad i hostina odehrály, kolik budete mít na svatbě hostů a především, jaký si zvolíte styl svatby a program = jak dlouho strávím její organizací.

Vše spolu samozřejmě prokonzultujeme na první schůzce, která trvá asi hodinu až hodinu a půl a je zcela zdarma.

Potřebujete jen poradit s přípravami a den D si chcece koordinovat sami? Využijte naše předsvatební poradenství

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)