Proč bychom si měli vybrat zrovna svatebniagentka.cz?

Protože já, ani nikdo z mých spolupracovníků, rozhodně nemáme v úmyslu stát se další drahou položkou vašeho svatebního rozpočtu. Naopak. Jsme tu pro vás v době organizace, příprav a třeba i v den D proto, abychom vám pomohli dokonale se zorientovat v tom, co všechno je potřeba udělat, aby byl svatební den přesně podle vašich představ.

Pomůžeme vám načrtnout časový plán příprav a hlavně jej (avšak nenásilně!) dodržovat. Budeme tu pro vás, abych vám pomohli sestavit a zajistit seznam dodavatelů, kteří budou kvalitní, ale zároveň vás nezruinují.

Jsme připraveni zvedat vám telefony a třeba vás i utěšovat, kdykoli vám bude připadat, že to prostě nemůžete zvládnout.

Pokud si to budete přát, jsme připravení stát se vaší pravou rukou, když máte na levé /zá/snubák... :)

Poskytneme vám spoustu tipů, triků a rad, ohledně věcí, na které by se mohlo v předsvatebním shonu zapomenout nebo o nich nevíte. Zařídíme, vyřídíme, pořídíme, všechno, o čem sníte a co je jen trochu ve vašich finančních možnostech. Společně dokážeme proměnit vaše sny v realitu!

Protože svatby jsou naše vášeň! Se stejnou chutí, s jakou si většina z Vás dopřává čokoládu nebo dostává dárky, my pomáháme vám, snoubencům, aby byl právě Váš svatební den originální, jedinečný a dokonalý. 

A tak se vždy snažíme vymyslet něco netradičního, co Vaše hosty překvapí a Vás potěší.

Tak proto! :)

Shrnuto podtrženo, mezi největší klady svatební agentky patří:

  • individuální, originální, kreativní a vždy vstřícný přístup
  • znalost prostředí a svatební tématiky
  • kladné reference
  • bohaté zkušenosti
  • fakt, že ke každé svatbě přistupujeme, jako by to byla naše vlastní...!