Nevyjde levněji, když si svatbu připravíme sami aneb proč utrácet za svatební agentku?

Investice do svatby je sice většinou jednorázový, ale za to velmi citelný výdaj. Proto je přirozené, že se snažíte ušetřit, kde se dá a platit si navíc svatební agentku se může zdát jako zbytečný luxus. Jenže díky zkušenostem a kontaktům na četné dodavatele vám můžeme pomoci ušetřit spoustu výdajů.

Přesně totiž víme, co, kde a kolik toho koupit, a zda je vůbec nutné to pořizovat. Navíc díky stálým odběrům máme u většiny dodavatelů nižší ceny či jiné výhody, než kdybyste je oslovili sami. Proto se nemusíte bát, že investice do svatební agentky bude další výdaj navíc. Naopak. Pomůžeme vám snížit vaše náklady na minimum.

Spousta párů, které využili některou z námi nabízených služeb, vám může potvrdit, že se jim náklady na nás vrátily častokrát ještě před svatbou. Domluvte si s námi první konzultaci, která je (v Hranicích na Moravě, Olomouci či Praze) poskytována zdarma a přesvědčte se o tom sami!

Aktuality a zajímavosti
04.04.2019
OBHÁJILI JSME! I pro rok 2018 jsem získali ocenění magazínu Marriage Guide - the wedding magazine......
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)