K čemu a proč bychom mohli potřebovat svatební koordinátorku?

Pokud si chcete svůj velký den opravdu vychutnat, pak je volba někoho, kdo už má s přípravou svateb bohaté zkušenosti, to nejlepší řešení.

Spousta českých nevěst/snoubenců připravuje svatbu svépomocí, aniž si dokáže představit, co námahy příprava akce takového rozsahu stojí, aby bylo vše přesně podle jejich představ. Často se pak stává, že jste rozčarovaní, unavení a pokud se něco opravdu nevydaří, tak nezřídka i zklamaní.

Obdobnou roli, jakou bych měli plnit my, často zastávají také kamarádi nebo přímo svědkové. Ti však mají vlastní (pracovní i osobní) život a povinnosti, a ačkoli se vám ve svatební den většinou věnují na 150%, přípravy mnohdy podcení. Často jen proto, že mají s něčím takovým jen malé zkušenosti. Příprava jedné (obvykle vlastní) svatby totiž neznamená, že dokonale zvládneme přetavit v realitu také sny někoho jiného! ;)


Organizace svatby totiž nezřídka zabere i půl roku (i když šikovný svatební koordinátor dokáže zvládnout připravit váš velký den i během několika dní) a málokdo může nebo chce věnovat takové množství času přípravě „cizí“ akce. Na druhou stranu také - právě tito lidé by vám měli být nejbližší, proto jste je také pozvali na vaši svatbu. Opravdu chcete, aby se právě oni po celý den věnovali jen vám a vašim hostům a nemohli tak s vámi tyto okamžiky naplno sdílet?

Náš zkušený tým má za sebou už spousty svateb, vám navíc můžeme pomoci citelně snížit náklady na svatbuJak?