Novomanželé Součkovi (Lea a Tom)

Milá Janinko a Pavlíku,

jsme moc rádi, že jsme měli v minulosti to štěstí se s vámi setkat u příležitosti svatby našich společných přátel a tak, jakmile jsme se pustili do organizace našeho svatební dne, neváhali jsme, zvedli telefon a zkontaktovali vás. Upřímně jsme si vůbec nedokázali představit, jak bychom svatební přípravy a hlavně hladký průběh svatebního dne (obzvláště vzhledem k velkému počtu našich svatebčanů) sami zvládli. Díky vám jsme měli jistotu, že se máme na koho kdykoliv kvůli čemukoliv obrátit – vždy jste nám ochotně poradili a pomohli.

Ještě teď, téměř půl roku po naší svatbě, nám dělá obrovskou radost, když celá naše rodina i přátelé na náš svatební den s úsměvem na tváři vzpomínají a říkají, jak moc si ho užili a jak byl po všech stránkách naprosto dokonalý! :) Především oceňují, jak bylo vše do detailu připravené, a vyzdvihují vaši koordinaci, protože během celého svatebního dne nebylo jediného „hluchého“ místa, neustále se něco dělo a hovoří o vás jako o profesionálech, kteří byli vždy v pravý okamžik na pravém místě. Rovněž tak se vrací i k našim svatebním novinám, které jste nám (jak se říká) přímo „na tělo“ vytvořili a naše svatebčany jimi moc pobavili. :)

Janinko a Pavlíku, zkrátka a dobře - jste opravdu špičkový tým profesionálů a my vám DĚKUJEME za vše, co jste pro náš den D udělali a také děkujeme za všechny kontakty, které jste nám poskytli, jelikož se všemi osobami a službami, které jste nám doporučili, bylo radost spolupracovat!

Přejeme vám tak spoustu dalších spokojených snoubenců, kteří si přípravy svého velkého dne a hlavně celý svůj svatební den užijí minimálně tak skvěle jako my dva!

Lea a Tom Součkovi

Aktuality a zajímavosti
08.02.2022

Co je u nás aktuálně nového se můžete podívat na našem IG a FB :)