Novomanželé Šindlerovi (Aduš a Peťa)

Ahoj Janičko,

dostala jsem se k pc až dnes, svatební party pokračovala až do dneška :) nedokážu najít ten správný superlativ, jak úúúúžasný byl náš svatební den, a to především díky tobě a Pavlovi :) jste profíci na správném místě, asi ještě dlouho se z té euforie budeme vzpamatovávat, prostě to byl ten nejdokonalejší den v našem životě :) všichni samozřejmě pějí chválu vám a rozdáváme kontakty, myslím, že některý z párů se určitě chytne :) vše naprosto předčilo mé očekávání a stále jsme si s Peťou připadali jako ve snu ;) úžasnéééééé..... až trošku odezní svatební euforie, rádi bychom se za vámi ještě stavili a viděli vás, sdělili a předali vám chvály :)

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)