Novomanželé Cilečkovi (Lucka a Milda)

Dobrý den Jani a Pavle,

chtěli bychom s Mildou velmi poděkovat za organizaci celé svatby a celého svatebního dne. Vše bylo splněno nad naše očekávání díky tombole a svatebním hrám, které byly perfektní a srandovní, díky kterým se všichni hosté bavili po celý svatební den.

Díky Vám se nám dostalo nejlepších služeb, které byly splněné na jedničku ať už se jednalo o fotografa, kameramana, catering Hradečný nebo služby ve svatebním salónu Caxa.

Svatbu jsme si moc užili a všichni hosté si chválili jak Vámi nabízené služby, tak celkovou organizaci.

Byli jste skvělí a ještě jednou děkujeme za nádherně prožitý svatební den. Kdokoliv bude váhat můžeme jen doporučit. Dokážete svatbu vyzdvihnout na vyšší úroveň.

Děkujeme Lůca a Milda

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)