Novomanželé Polzerovi (Pavlína a Karel)

 

Jani, chtěli bychom vám s manželem poděkovat za nádherný den. Den utekl strašně rychle, ale byla jsem ráda, že se nikdo nenudil a všichni byli spokojeni a bavili se. I obřad, který nakonec byl uvnitř, se nám moc líbil :)

Svatba byla úžasná a byli jsme velice spokojeni. Moc se mi líbil i kouzelník, škoda, že mi někdo hrací kartičku vyhodil, chtěla jsem si ji nechat na památku :( Ohňostroj byl také moc nádherný, botový kvíz i soutěže byly super, prostě celý den byl úžasný :) Ještě jednou moc děkujeme!!!

 

Nechala jsem ti v caxe tašku s prádlem, které jsme věšeli :)

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)