Novomanželé Lukešovi

Ahoj Jani a Pavlíku,

tak se konečně dostáváme k tomu, abychom se s Vámi podělili o pocity z našeho dne D.

Od první chvíle, kdy jsme se rozhodli uspořádat svatbu, jsme se těšili a těšit nepřestali. Během příprav nás naprosto vůbec nezachvátila panika, stres a v samotný svatební den bylo prostě vše skvělé. Kdyby bylo takových dnů v roce více…

A tyto naše pocity a prožitky byly dány především tím, že jsme věděli, že máme za zády profesionály, kteří ví, co dělají a my si to budeme moci 100% užít. A opravdu to tak bylo.

Neměli jsme svatbu stavěnou na detailech, zvycích a symbolech, ale měli jsme ji prostě připravenou a udělanou tak, aby nám na ní bylo dobře. Vy dva jste se tomu dokázali přizpůsobit, čehož si moc vážíme.

A stačilo pár telefonátů … Žádné několikahodinové schůzky, složité vymýšlení a řešení nesmyslných věcí.

Máme dvě malé děti a i přesto jsme to všechno zvládli (pravda, tady patří velké díky našim rodičům).

Takže ještě jednou děkujeme za pohodu a klid, který jste v nás vytvořili a my máme opravdu po celý společný život na co vzpomínat.

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)