Novomanželé Pavla a Mirek Janhubovi

Pokud váháte, zda se rozhodnout pro svatební agentku, tak s mou novomanželkou můžeme jen doporučit. Samotné schůzky jsou inspirativní, mně jako budoucího manžela každá schůzka utvrzovala v tom, že jsme s Pavlou udělali dobře, a věděl jsem, že to bude klidná svatba bez stresu a honění, plánování na poslední chvíli.

Jelikož žijeme dlouhodobě v zahraničí, tak nám Janča velmi pomohla. Zařídila vše potřebné. Byla kdykoli na telefonu a i třeba skype, takže komunikace byla parádní. Samotný den D probíhal podle plánu, harmonogramu, který nám Janča vytvořila a vše opravdu šlapalo. A poprala se i se zásahem do časového plánu, únos nevěsty, který nebyl plánován, ale prostě se stal a vše zvládla s bravurou a grácií. Prostě jen díky ní a jejímu manželovi Pavlovi jsme si ten náš den D opravdu užili bez stresu, bez starostí o zábavu pro hosty. Vše klapalo, protože si Janča ohlídá každého dodavatele, celkový průběh a i hosty. Prostě jsou s Pavlem opravdu sehraný tým. Takže za mně určitě ANO.

Toho poděkování na jejich adresu jsme již řekli několikrát, ale prostě to, co oni dokázali, nelze slovy ohodnotit. Takže ještě jednou mockrát děkujeme za opravdu překrásný den.

Pokud ještě váháte, tak doufám, že už nemáte proč a zvolíte si svatební agentku na prožití opravdu krásného dne bez starostí a stresu, který si jako budoucí novomanželé budete navždy pamatovat tak jako já a Pavla.

Opravdu děkujeme z celého srdce, Janhubovi

Aktuality a zajímavosti
08.02.2022

Co je u nás aktuálně nového se můžete podívat na našem IG a FB :)