Novomanželé Hunkovi (Lucka a Honza)

Ahoj Jani,

tímto bychom Tobě a Tvému manželovi chtěli poděkovat za organizaci a pomoc při chystání našeho svatebního dne. Celý den byl naprosto perfektní a nemůžeme vytknout vůbec nic. Byli jsme a jsme spokojeni na 110%! Od příjezdu, přes obřad, hostinu, hry, atd. probíhalo vše v naprostém pořádku a tak, jak jsme se předem domluvili. Byl to profesionální přístup. Rodina i přátelé si Tě velice chválili a dokonce dvě kamarádky prohlásili, že až se budou vdávat, tak Tě budou také chtít.

Ještě jednou Vám oběma velice děkujeme, za vše, co jste pro nás udělali a jak se o vše postarali. Díky Vám, jsme si tento, pro nás významný den, mohli užít bez sebemenších starostí až do konce.

 

Děkujeme

 

Manželé Lucie a Honza Hunkovi
Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)