Novomanželé Hunkovi (Lucka a Honza)

Ahoj Jani,

tímto bychom Tobě a Tvému manželovi chtěli poděkovat za organizaci a pomoc při chystání našeho svatebního dne. Celý den byl naprosto perfektní a nemůžeme vytknout vůbec nic. Byli jsme a jsme spokojeni na 110%! Od příjezdu, přes obřad, hostinu, hry, atd. probíhalo vše v naprostém pořádku a tak, jak jsme se předem domluvili. Byl to profesionální přístup. Rodina i přátelé si Tě velice chválili a dokonce dvě kamarádky prohlásili, že až se budou vdávat, tak Tě budou také chtít.

Ještě jednou Vám oběma velice děkujeme, za vše, co jste pro nás udělali a jak se o vše postarali. Díky Vám, jsme si tento, pro nás významný den, mohli užít bez sebemenších starostí až do konce.

 

Děkujeme

 

Manželé Lucie a Honza Hunkovi
Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.