Novomanželé Bártovi (Luky a Ivča)

Naše nejmilejší Jani,

je toho tolik, za co Ti chceme poděkovat. Nejlépe bude, když začnu úplně od začátku. Pomohla jsi mi zorganizovat úžasné zásnuby a už tehdy jsem věděl, že náš svatební den D budu chtít svěřit pouze do Tvých rukou. Možná je to neobvyklé, že koordinaci svatebního dne iniciuje ženich, ale prostě jsem tuto potřebu cítil už od prvního setkání s Tebou. Byl jsem přesvědčený, že jedině tak bude zaručen hladký průběh příprav a samotné svatby.

Během plánování jsi byla prostě úžasná, nevěřil bych, na kolik věcí je třeba myslet a zařídit. Sám se cítím poměrně dobře v organizování, ale tyto záležitosti jsem ti většinou přenechával s radostí.

Moc děkujeme za pomoc se svatebním oznámením - především s textací, dále děkujeme za přípravu Bártovin, které se moc povedly a za originální hry, díky kterým nebyl na svatbě prostor pro žádnou nudu a za nápad s vypouštěním balónků přání.

Kamarádi nám říkali, že týden před svatbou už člověk „padá na hubu“, ale my se jen tiše usmívali a byli v naprostém klidu, protože jsme s Ivetkou věděli, že je vše v dostatečném předstihu naplánováno a zařízeno. Díky Tobě jsme si svatební den užili jako jednu velkou party a během celého dne jsme mohli být v úplné pohodě. Skoro se mi nechce věřit, že se nedostavil žádný stres a nervozita. Pravděpodobně funguješ, jako jejich odháněčka.

Děkujeme Ti, že myslíš na vše a jsi o krok napřed, takže se opravdu nemá co pokazit. Svatební hosté z tebe byli nadšení a myslím, že se na tebe s radostí obrátí, pokud začnou také plánovat svatbu.

A abych nemluvil jen o Tobě, velké díky patří i tvému manželu Pavlovi. Sotva jste přijeli, už začal skládat z palet směrovky, aby lidé věděli, kam zaparkovat – prostě super.

Moc děkujeme za doporučení a zajištění všech dodavatelů, kterým také samozřejmě patří velké díky a sportovně bereme i fakt, že se náš rozpočet během plánování svatby zdvojnásobil... :) Satisfakcí pro nás je, že hosté svatbu velmi chválili a říkali nám, že na hezčí ještě nebyli.

Máme s kým porovnávat, takže pokud jde o koordinaci, Janča s Pavlem mají jen těžko konkurenci, a pokud si chcete svůj den D užít tak, jako jsme si ho užili my, navštivte stránky www.svatebniagentka.cz a domluvte si schůzku.

Ještě jednou děkujeme za přípravu nezapomenutelného dne a přejeme vám, ať se vše daří.

Lukáš a Iveta Bártovi

 

Aktuality a zajímavosti
08.02.2022

Co je u nás aktuálně nového se můžete podívat na našem IG a FB :)