Novomanželé Xinopulu

Dlouho jsem se rozmýšlela, jestli využít služeb svatebních koordinátorů, jestli to nejsou zbytečně vyhozené peníze, za něco, co bych zvládla sama a zadarmo. Nelituji. Jako "prvonevěsta" jsem ani moc nevěděla, co se všechno musí zařídit, s jakým časovým předstihem, komu  a co oznámit, na co je třeba mít povolení a spoustu drobností, jaké by mě ani ve snu nenapadly, že je třeba na ně myslet při tom všem zařizování. Díky Bohu za svatební agentku!!! :)

Na pár svatbách jsem byla a často se objevila "hluchá" místa, kdy např. ženich s nevěstou byli na focení a svatebčané seděli mlčky u stolu, za doporovodu trapného ticha, protože kapela měla do svého příjezdu ještě 2 hodiny. Když se někdo z rodinných příslušníků snažil upoutat pozornost nějakou hrou, ale bohužel ho většina hostů neslyšela, protože neměl mikrofon, atd. atd.

Zpětně vidím, jak díky Janě a Pavlovi Kubáčovým proběhl náš svatební den hladce. Bez většího zádrhelu, bez prodlev, bez trapného ticha. Zorganizovat 80 lidí, aby všichni věděli kdy se co bude dít, kdy se objevit, aby nezmeškali nic důležitého apod., a navíc je zabavit tak, že si nikdo nevšimne, kolik už je vlastně hodin - to bych sama určitě nezvládla.

Takže ještě jednou bychom Vám chtěli moc poděkovat, za všechno, co jste pro nás udělali, s  čím jste nám pomohli, že jsme se všichni díky Vám dvěma a programu, který jste vytvořili fakt skvěle bavili a nemuseli se celý náš svatební den o nic starat!!

Jste nejlepší! :)

Manželé Xinopulosovi a jejich svatební hosté

Aktuality a zajímavosti
08.02.2022

Co je u nás aktuálně nového se můžete podívat na našem IG a FB :)