Reference Zapletalovi

Milá Janičko,

moc Vám jménem svým i mého manžela děkujeme za Vaši práci. Pro mě jste byla jako moje starostlivá maminka, která mě obskakovala, ve všem pomáhala a vyřešila jakýkoliv, i neřešitelný, problém. Pro nás i pro ostatní jste spolu s Pavlíkem dělali výbornou zábavu a o organizaci svatby ani nemluvě.

Vše proběhlo báječně, hry zabavily každého z hostů a díky tomu panovala skvělá nálada. Byla jsem s Vámi moc spokojená, a to nejen proto, že svou práci děláte na výbornou, ale také proto, že jste mladá, krásná, energická, příjemná žena, která je pro nás nevěsty velkou oporou.

Ještě jednou děkujeme z celého srdce, díky Vám měla naše svatba ,,šťávu.,,

 

Zapletalovi

 

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)