Reference Vaverkovi

 

Milá Jani,

 

děkujeme Vám za skvělou organizaci a perfektní průběh naší svatby. Díky Vám jsme si náš den mohli užít bez jakýchkoliv starostí a obav, že něco nedopadne podle našich představ. Díky Vašim nápadům jsme se my i naši hosté bavili až do brzkého rána. U botového kvízu jsme se nasmáli, kalendář měl taktéž velký úspěch, vypouštění balónků vypadalo nádherně (několik pohledů se nám dokonce vrátilo a jeden uletěl dokonce 180 km), svatební noviny označili svatebčané jako vynikající nápad a u ohňostroje řekli všichni "vau" :-)

I když jste se nemohla osobně naší svatby zúčastnit, bylo to vše dokonalé. Ještě teď všichni vzpomínají na naši svatbu s úsměvem a neustále padají dohady o tom, kdo další z naší rodiny si Vás najme jako koordinátorku :-)

Náš svatební obřad se konal cca 100 km od místa, kde byla svatební hostina a i přesto bylo vše zvládnuté na jedničku. Proto nám nezbývá nic jiného, než Vás všem doporučit a popřát mnoho dalších skvělých svateb, jako byla ta naše!

 

Ještě jednou moooc děkujeme :-)

Petra a Tomáš Vaverkovi

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.