Reference Vaverkovi

 

Milá Jani,

 

děkujeme Vám za skvělou organizaci a perfektní průběh naší svatby. Díky Vám jsme si náš den mohli užít bez jakýchkoliv starostí a obav, že něco nedopadne podle našich představ. Díky Vašim nápadům jsme se my i naši hosté bavili až do brzkého rána. U botového kvízu jsme se nasmáli, kalendář měl taktéž velký úspěch, vypouštění balónků vypadalo nádherně (několik pohledů se nám dokonce vrátilo a jeden uletěl dokonce 180 km), svatební noviny označili svatebčané jako vynikající nápad a u ohňostroje řekli všichni "vau" :-)

I když jste se nemohla osobně naší svatby zúčastnit, bylo to vše dokonalé. Ještě teď všichni vzpomínají na naši svatbu s úsměvem a neustále padají dohady o tom, kdo další z naší rodiny si Vás najme jako koordinátorku :-)

Náš svatební obřad se konal cca 100 km od místa, kde byla svatební hostina a i přesto bylo vše zvládnuté na jedničku. Proto nám nezbývá nic jiného, než Vás všem doporučit a popřát mnoho dalších skvělých svateb, jako byla ta naše!

 

Ještě jednou moooc děkujeme :-)

Petra a Tomáš Vaverkovi

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)