Reference Rusek


Náš svatební den? Díky naší svatební agentce Janičce Hanzelkové opravdu jedinečný a dokonalý.

Zpočátku jsme si sice říkali, že investice do svatební agentky je nadbytečný luxus, ale již od první minuty, kdy jsme ji na hradě potkali, jsme pochopili, že jsme pro náš den udělali to nejlepší.

Celá akce byla výborně zorganizovaná, vysoce profesionální a nejen my, ale i naši blízcí a zejména pak naši rodiče, se mohli bavit s námi. To byl, zejména pak pro mě, jeden z nejdůležitějších důvodů, proč jsem si svatební agentku najala.  Každá nevěsta chce být nevěstou jen jednou a společně se svými blízkými si svůj velký den užít. Takové věci, jako je deštivé počasí či nešťastné náhody, Vás mohou potkat s jistotou.  Je ovšem jen na Vás, zda se postaráte o to, aby se co nejvíce eliminovaly situace, které by Vám Váš velký den ještě více znepříjemnily...

 

Ráda bych Ti, Jani, i jménem svého manžela, proto co nejsrdečněji poděkovala. Nejen za výbornou organizaci a logistiku v rámci svatebního obřadu, následnou zábavu na svatební hostině, ale i za trpělivost a milý přístup během svatebních příprav.

 

Zároveň bych ráda vyzdvihla práci studia Zatloukalovi http://www.studio-z.cz/. Byli jsme s nimi velmi spokojeni, spolupráce byla příjemná a fotky jsou naprosto nádherné!!!

 

Ivona Rusek

Aktuality a zajímavosti
08.02.2022

Co je u nás aktuálně nového se můžete podívat na našem IG a FB :)