Reference Porey


Ahoj Jani a Pavle :)

ještě jednou bych Vám moc rada poděkovala za vaši pomoc a peci v průběhu našeho velkého dne.
Jsem moc ráda, ze jsem se rozhodla a vašich služeb využila. Myslím, ze jste koordinaci našeho svatebního dne zvládli na jedničku a dnes si nedokážu představit, ze by jste tam nebyli. Jak jsi sama říkala Jani, byla jsem tvoje nenervóznější nevěsta a pro mě osobně byla vaše přítomnost obrovskou oporou.

A hlavně to díky vašim nápadům nebyla nuda, bylo to super! Vždyť jsme ani nestihli zařadit všechny naplánované hry, protože na to nezbyl čas :) Jste krásně sehraní a skvěle se doplňujete. Balonky a ohňostroj krásně zakončily náš den.

Kdybych mohla vrátit čas, nechala bych tě dat dohromady celou naši svatbu a ušetřila si všechno to běhaní a stres a ještě to mela i za lepší cenu, protože ty vis o čem mluvíš, kde co stoji a jak získat nejlepší nabídky. Jsem rada, ze jsem dala na tebe a zvolila tebou doporučeného kameramana ivideos.cz , který je opravdu úžasný a má obrovsky talent. Ještě jednou moc dekujeme za vaši pomoc :)

Romana a Deepak Porey

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.