Reference Porey


Ahoj Jani a Pavle :)

ještě jednou bych Vám moc rada poděkovala za vaši pomoc a peci v průběhu našeho velkého dne.
Jsem moc ráda, ze jsem se rozhodla a vašich služeb využila. Myslím, ze jste koordinaci našeho svatebního dne zvládli na jedničku a dnes si nedokážu představit, ze by jste tam nebyli. Jak jsi sama říkala Jani, byla jsem tvoje nenervóznější nevěsta a pro mě osobně byla vaše přítomnost obrovskou oporou.

A hlavně to díky vašim nápadům nebyla nuda, bylo to super! Vždyť jsme ani nestihli zařadit všechny naplánované hry, protože na to nezbyl čas :) Jste krásně sehraní a skvěle se doplňujete. Balonky a ohňostroj krásně zakončily náš den.

Kdybych mohla vrátit čas, nechala bych tě dat dohromady celou naši svatbu a ušetřila si všechno to běhaní a stres a ještě to mela i za lepší cenu, protože ty vis o čem mluvíš, kde co stoji a jak získat nejlepší nabídky. Jsem rada, ze jsem dala na tebe a zvolila tebou doporučeného kameramana ivideos.cz , který je opravdu úžasný a má obrovsky talent. Ještě jednou moc dekujeme za vaši pomoc :)

Romana a Deepak Porey

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)