Reference Mácovi

 

Naši svatbu jsme plánovali a organizovali téměř rok dopředu. Protože to je událost jen jednou za život, tak jsme ji chtěli mít opravdu skvělou, pro naše hosty nezapomenutelnou a maximálně si ji užít. 
Bavilo nás ji plánovat a spoustu věcí jsme si zajistili sami. Přesto nám pomohlo předsvatební odpoledne s Janičkou, kdy nám dala několik užitečných rad a tipů na co si dát pozor, na čem nešetřit a co naopak klidně snese trošku menší rozpočet. Také jsme si ujasnili podobu svatebního dne a vidět zpracovaný harmonogram od Janičky nás uklidnilo :)

 

Nechtěli jsme se v den svatby trápit nějakou organizací či řešit zmatky, a proto jsme už od začátku byli rozhodlí si zajistit svatební koordinátorku. Přece jen sebeochotnější svědci či rodiče nejsou profíci a historek, jak se něco nepovedlo, jsme již slyšeli mnoho. Volba Janičky s pomocníkem Pavlem byla výborná! Vše jsme si dopředu domluvili a v den svatby jsme již jen pozorovali dobře namazaný stroj řízený našimi svatebními agenty :) Mohli jsme se tak věnovat sami sobě a nic neřešit. Janička s Pavlem se postarali o vše ostatní. Každý svatebčan přesně věděl, co se bude dít a kam se má přesunout. Janička s Pavlem zkontrolovali každého dodavatele, takže dort se octl na svém místě, DJ přijel a byl komplet včas nachystaný v zahradě, matrikářka s oddávající dostala přesné instrukce k obřadu a nevěsta byla utajená až do posledního momentu, tak jak to bylo vymyšlené!

 

A to ale nebylo vše. Kromě organizace se Janička postarala i o svatební hry, které byly pro nás ušity na míru a všechny přítomné moc pobavily. Postarala se tak o navození skvěle atmosféry, která se nesla celou svatbou. Něco jsme předem domlouvali a něco bylo překvapení i pro nás. Rozhodně ale podle našich představ a zapadalo to do celkového stylu svatby. Hosté byli překvapení nápaditostí a vtipnými momenty.

 

Na závěr tedy ještě jednou díky za skvělou práci, bez které by náš svatební den nebyl tak skvělý a nezapomenutelný!
S klidným srdcem můžeme doporučit každému, který si chce svoji svatbu pořadně užít a soustředit se jen na to důležité - na svůj protějšek :)

 

Jitka a Ondra Mácovi

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.