Novomanželé Juříkovi (Květa a Tom)

 

Reference z FB od nevěsty: spolupráce s Janou bylo moje nejlepší životní rozhodnutí. Moje vysněná pohádková svatba se stala skutečností. Díky skvělým organizačním schopnostem a velkým zkušenostem neměla moje svatba jedinou chybu. I když mi v mnohých věcech trochu trvalo, než mě přesvědčila, nakonec jsem byla ráda, že jsem poslechla, protože se ukázalo, že měla pravdu (např. zasedací pořádek, který jsem nechtěla, ale díky němu se zabránilo chaosu). Je vidět, že její práce je i její vášní a koníčkem zároveň. A úplně nejlepší na tom bylo, že jsem se nemusela o nic starat, se vším mi totiž poradila a tím mi ušetřila spoustu času.

Skvěle působí na lidi a na svatbě navodila přátelskou atmosféru pomocí her a aktivit, což zbořilo počáteční ostýchavé bariéry mezi svatebními hosty, kteří se neznali. Ani chvilku nebyla nuda.

Jana udělala můj svatební den nejkrásnější v mém životě a za to jí budu do smrti zavázaná. Jani, moc děkuji!

 

Květa Kellner Juříková

Aktuality a zajímavosti
04.04.2019
OBHÁJILI JSME! I pro rok 2018 jsem získali ocenění magazínu Marriage Guide - the wedding magazine......
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)