Novomanželé Juříkovi (Květa a Tom)

 

Reference z FB od nevěsty: spolupráce s Janou bylo moje nejlepší životní rozhodnutí. Moje vysněná pohádková svatba se stala skutečností. Díky skvělým organizačním schopnostem a velkým zkušenostem neměla moje svatba jedinou chybu. I když mi v mnohých věcech trochu trvalo, než mě přesvědčila, nakonec jsem byla ráda, že jsem poslechla, protože se ukázalo, že měla pravdu (např. zasedací pořádek, který jsem nechtěla, ale díky němu se zabránilo chaosu). Je vidět, že její práce je i její vášní a koníčkem zároveň. A úplně nejlepší na tom bylo, že jsem se nemusela o nic starat, se vším mi totiž poradila a tím mi ušetřila spoustu času.

Skvěle působí na lidi a na svatbě navodila přátelskou atmosféru pomocí her a aktivit, což zbořilo počáteční ostýchavé bariéry mezi svatebními hosty, kteří se neznali. Ani chvilku nebyla nuda.

Jana udělala můj svatební den nejkrásnější v mém životě a za to jí budu do smrti zavázaná. Jani, moc děkuji!

 

Květa Kellner Juříková

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.