Reference Bednářovi


 

Jaňuli ještě jednou Vám chci poděkovat za všechno, je toho spousta, tak se budu snažit vyzvednout jen to nejdůležitější. Je to jednak naprosto profesionální přístup, kterým jste nás dostala již na první schůzce. Od té chvíle jsem věděla, že všechno bude tak jak má být a ono opravdu bylo!! Díky Vám a Pavlovi jsme měli svůj svatební den tak, jak jsme si ho vysnili a pokaždé, když na něj vzpomeneme tak mi jdou slzy do očí. Děkuji!

Dále bych Vám chtěla poděkovat za to, že kdykoliv jsem potřebovala byla jste na telefonu, nebo na mailu a blesku rychle jste odpověděla a to je neskutečně velká psychická podpora. A tou jste byla po celých 10 měsíců, co jsme společně plánovali :) Den před svatbou toho byl jasný důkaz :) Vychvaluji Vás kde se dá a nejen já, ale i ostatní svatebčané, což jde vidět, že to bylo všechno naprosto perfektní.

Ještě jednou Vám tedy za všechno děkuji!!!:)

Janča Bednářová

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.