Reference Bednářovi


 

Jaňuli ještě jednou Vám chci poděkovat za všechno, je toho spousta, tak se budu snažit vyzvednout jen to nejdůležitější. Je to jednak naprosto profesionální přístup, kterým jste nás dostala již na první schůzce. Od té chvíle jsem věděla, že všechno bude tak jak má být a ono opravdu bylo!! Díky Vám a Pavlovi jsme měli svůj svatební den tak, jak jsme si ho vysnili a pokaždé, když na něj vzpomeneme tak mi jdou slzy do očí. Děkuji!

Dále bych Vám chtěla poděkovat za to, že kdykoliv jsem potřebovala byla jste na telefonu, nebo na mailu a blesku rychle jste odpověděla a to je neskutečně velká psychická podpora. A tou jste byla po celých 10 měsíců, co jsme společně plánovali :) Den před svatbou toho byl jasný důkaz :) Vychvaluji Vás kde se dá a nejen já, ale i ostatní svatebčané, což jde vidět, že to bylo všechno naprosto perfektní.

Ještě jednou Vám tedy za všechno děkuji!!!:)

Janča Bednářová

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)