Reference PelechoviAutorkou textu je nevěstina obchodní partnerka a hlavně kamarádka Gabriela Sedláčková, která svatbu na základě mého svatebního poradenství organizovala:

„Když jsem pro kamarádku realizovala svatbu, první svatbu, kterou jsem měla ve svém životě zajistit, uvědomila jsem si, že to sama, bez zkušeností a pomoci nemám šanci zvládnout. Ne tak, aby to bylo perfektní, a to jsem samozřejmě pro kamarádku chtěla. Obrátila jsem se tak na Janu, svatební agentku. Naprosto mě uchvátila její preciznost, profesionalita a chuť ušít svatbu na míru nevěstě a ženichovi.

Svatba, s pomocí Jany, dopadla nad očekávání všech, nikdy nezapomenu Janě její pomoc a stejně tak vím, že moje kamarádka a nevěsta Lenka mi nikdy nezapomene, že jsme pro ni připravily svatbu jejich snů.
Jani, díky za Tvé tipy, rady a zkušenosti. Bylo to díky nim mnohem jednodušší.
Pro mne, svatebčany i novomanžele.“

Gabča Sedláčková

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)