Reference PelechoviAutorkou textu je nevěstina obchodní partnerka a hlavně kamarádka Gabriela Sedláčková, která svatbu na základě mého svatebního poradenství organizovala:

„Když jsem pro kamarádku realizovala svatbu, první svatbu, kterou jsem měla ve svém životě zajistit, uvědomila jsem si, že to sama, bez zkušeností a pomoci nemám šanci zvládnout. Ne tak, aby to bylo perfektní, a to jsem samozřejmě pro kamarádku chtěla. Obrátila jsem se tak na Janu, svatební agentku. Naprosto mě uchvátila její preciznost, profesionalita a chuť ušít svatbu na míru nevěstě a ženichovi.

Svatba, s pomocí Jany, dopadla nad očekávání všech, nikdy nezapomenu Janě její pomoc a stejně tak vím, že moje kamarádka a nevěsta Lenka mi nikdy nezapomene, že jsme pro ni připravily svatbu jejich snů.
Jani, díky za Tvé tipy, rady a zkušenosti. Bylo to díky nim mnohem jednodušší.
Pro mne, svatebčany i novomanžele.“

Gabča Sedláčková

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.