Reference Fraitovi


Služeb svatební agentky jsme velice často využívali již před našim dnem D a je nutno zdůraznit, že velice intenzivně. Nikdy nebyl problém a Janinky si vždy na nás čas udělala. Zorganizovala svatební tombolu a další podstatné věci.

Co se týče samotného dne D, tak hned z rána byla v permanenci. S nevěstou absolvovala kadeřníka, organizovala příjezd aut k domu, oblékala nevěstu a spoustu dalších a dalších dost podstatných věcí. Vážně o nic jsme se nemuseli starat. Vše probíhalo naprosto bez problémů. O obřadu ani nemluvě. Na zámku vyřídila oficiality, jak týkající se obřadu, tak i focení ve vnitřních prostorách, z části pomáhala fotografovi a kameramanovi, části nevěstě ustát tak psychicky náročný den.

Před hostinou si pro nás připravila výborné překvapení. Celé odpoledne i večer moderovala zábavu, dohlížela na obsluhu, DJ, kameramana a na nás všechny. Každý problém byl pro Janču žádný problém.

Osobně nás překvapilo, jak dokázala zorganizovat naše hosty a to že jich nebylo zrovna málo :-).
Zajistila nám večerní překvapení ve formě ohňostroje, který dokonce i zprovoznila.
Vážně všechno proběhlo na jedničku. Upřímně si nedovedu představit, že by náš velký den probíhal bez ní.

Janinko, ještě jednou Ti vážně za vše moc děkujeme, za Tvou ochotu, šílenou trpělivost, za Tvoje výborné nápady a Tvůj optimismus, který nám, nebo alespoň mě, jako nevěstě pomohl k tomu, abych si svůj den D naplno a bez stresu užila...
Díííííííky.

Manželé Fraitovi

Aktuality a zajímavosti
08.02.2022

Co je u nás aktuálně nového se můžete podívat na našem IG a FB :)