Reference DoleželoviMilá Janinko, milý Pavle,

slovo "děkujeme" asi dostatečně nevystihuje to, co bychom vám chtěli říct. Už máme pár týdnů po svatbě a stále se najdou kamarádi, kteří nám ještě teď opakují, jak se úžasně bavili a jak si naši svatbu skvěle užili. Kromě naší spokojenosti je právě tohle důkazem toho, že vy dva jste zkrátka profesionálové (což my jsme samozřejmě věděli už předtím;))!

Z představy, že bychom se v ten velký den, kdy jsme měli co dělat sami se svou nervozitou, měli ještě starat o výzdobu, harmonogram a organizovat hosty, nám vstávají vlasy na hlavě ještě teď.

Byla ohromná úleva, když jsem věděli, že se na vás v tomto můžeme stoprocentně spolehnout, protože se postaráte o všechno, o co se naštěstí nemusíme starat my! :) Patří vám neskonalý obdiv za to, s jakým klidem zvládáte i problémovější hosty... to bude cvikem, ne? :D

Naše svatba byla úžasná a přesně taková, jakou jsme si ji vysnili.
Ne každý umí plnit sny. Janča Hanzelková a Pavel Kubáč to zvládají bez problémů, věřtenám, milí snoubenci!

Od příprav, výzdoby, přes obřad až po zábavu na večerní oslavě... všechno klaplo, a to hlavně díky vám dvěma!

Díky! Díky! Díky!

 

Jana a Michal Doleželovi

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.