Reference DoleželoviMilá Janinko, milý Pavle,

slovo "děkujeme" asi dostatečně nevystihuje to, co bychom vám chtěli říct. Už máme pár týdnů po svatbě a stále se najdou kamarádi, kteří nám ještě teď opakují, jak se úžasně bavili a jak si naši svatbu skvěle užili. Kromě naší spokojenosti je právě tohle důkazem toho, že vy dva jste zkrátka profesionálové (což my jsme samozřejmě věděli už předtím;))!

Z představy, že bychom se v ten velký den, kdy jsme měli co dělat sami se svou nervozitou, měli ještě starat o výzdobu, harmonogram a organizovat hosty, nám vstávají vlasy na hlavě ještě teď.

Byla ohromná úleva, když jsem věděli, že se na vás v tomto můžeme stoprocentně spolehnout, protože se postaráte o všechno, o co se naštěstí nemusíme starat my! :) Patří vám neskonalý obdiv za to, s jakým klidem zvládáte i problémovější hosty... to bude cvikem, ne? :D

Naše svatba byla úžasná a přesně taková, jakou jsme si ji vysnili.
Ne každý umí plnit sny. Janča Hanzelková a Pavel Kubáč to zvládají bez problémů, věřtenám, milí snoubenci!

Od příprav, výzdoby, přes obřad až po zábavu na večerní oslavě... všechno klaplo, a to hlavně díky vám dvěma!

Díky! Díky! Díky!

 

Jana a Michal Doleželovi

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)