Reference Krylovi


Jani,

chtěli bychom Vám a Vašemu příteli Pavlovi moc poděkovat zaskvělé zorganizování svatebních her!!!
Díky Vám se na naší svatbě bavili úplně všichni a my si tak mohli užít zábavu na plno a hlavně bez stresu
:-) a to bylo prostě super!

I když jsme měli jen malou svatbu a o agentce napřed ani neuvažovali, tak jsme nakonec byli rádi, že jsme změnili po první konzultaci s Janou názor a vzali si ji alespoň na částečnou koordinaci svatby. Díky Janě a Pavlovi se zábava rozjela hned po obědě, kde se hosté pobavili na náš účet při i botovém kvízu a další hry, jako svatební hokej, kalendář (teď už se nám splnilo pár výher) a tombola měly velký úspěch :-) :-)

Takže jestli můžem doporučit tak za nás je to jedno velké ANO pro svatební agentku Janu!!
Jani a Pavle od nás Vám patří ještě jedno velikánské DÍKY za to, že jsme měli tak krásnou a pohodovou svatbu plnou zábavy!! :-) :-)

 

Zdraví Jana a Standa Krylovi

Aktuality a zajímavosti
14.12.2017
Zavítejte na naši NOC SVATEBNÍ INSPIRACE a užijte si večer po boku kamarádky svědka nebo svého partnera ;) Investujte 129 Kč do lístku a tím i do svatebních příprav - uvidíte, že to budou dobře investované peníze!
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)