Reference Buxbaumovi

 

Jaňulko (naše svatební agentko),

tímto bychom chtěli tvé služby doporučit budoucím snoubencům, ale především zpětně poděkovat za vše, co jsi pro nás po celou dobu příprav i samotného svatebního dne udělala.

Na přípravě naší svatby jsme si dali hodně záležet a nejen díky neskutečnému množství tvých skvělých nápadů, ochoty, radosti z práce a včetně skvělých her, které doprovázely naši svatbu v průběhu celého odpoledne, jsi nám ji pomohla doslova vymazlit tak jak jsme si ji přáli.

Hosté si vše moc pochvalovali, a dodnes vzpomínají na skvělé hry a zábavu, což pro nás je tou největší odměnou.

Jsme moc rádi, že jsme měli tu možnost tě poznat a s tvou pomocí, častými konzultacemi, na které mimochodem moc rádi vzpomínáme a tvým přístupem vše takto zvládli. Na svatbičku moc rádi vzpomínáme, byl to pro nás velice významný den a ještě jednou za veškerou pomoc mnohokrát děkujeme.

Manželé Buxbaumovi ;)

Aktuality a zajímavosti
04.04.2019
OBHÁJILI JSME! I pro rok 2018 jsem získali ocenění magazínu Marriage Guide - the wedding magazine......
24.04.2017
Je nám velkou ctí, že nás pro letošní rok časopis Marriage Guide vybral mezi ty nejlepší agentury v ČR a uděláme všechno proto, abychom ani do budoucna nezklamali důvěru nejen jich, ale především Vás, našich klientů! Více si můžete přečíst zde. Těšíme se na každou další svatbu, mějte se rádi! :)