Reference Buxbaumovi

 

Jaňulko (naše svatební agentko),

tímto bychom chtěli tvé služby doporučit budoucím snoubencům, ale především zpětně poděkovat za vše, co jsi pro nás po celou dobu příprav i samotného svatebního dne udělala.

Na přípravě naší svatby jsme si dali hodně záležet a nejen díky neskutečnému množství tvých skvělých nápadů, ochoty, radosti z práce a včetně skvělých her, které doprovázely naši svatbu v průběhu celého odpoledne, jsi nám ji pomohla doslova vymazlit tak jak jsme si ji přáli.

Hosté si vše moc pochvalovali, a dodnes vzpomínají na skvělé hry a zábavu, což pro nás je tou největší odměnou.

Jsme moc rádi, že jsme měli tu možnost tě poznat a s tvou pomocí, častými konzultacemi, na které mimochodem moc rádi vzpomínáme a tvým přístupem vše takto zvládli. Na svatbičku moc rádi vzpomínáme, byl to pro nás velice významný den a ještě jednou za veškerou pomoc mnohokrát děkujeme.

Manželé Buxbaumovi ;)

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.