Reference Pilařovi

Milá Janičko,

mnohokrát Ti děkujeme za organizaci naší svatby, kterou jsi zvládla na výbornou. Nejvíce si vážíme Tvého osobitého přístupu a citu, který jsi do organizování dala. Počínaje věcmi, které byly pro nás milé překvapení a také spoustou detailů, které tomu dodaly pocit výjimečného dne. Na začátku jsme měli opravdu velké obavy, zda se vše zvládne i přesto, že Karel má díky svému předchozímu zaměstnaní s organizací svatebních hostin velké zkušenosti.

Ono se to nezdá, ale postarat se o skoro 150 hostů není snadné a těch úkonů co jsi musela zvládnout je opravdu hodně. Proto jsme byli mile překvapeni s jakým odhodláním a jistotou ses do toho pustila. Bylo tam opravdu pár momentů, kdy jsi musela improvizovat a řešit situace, na které se předem nedalo připravit.

Velmi pozitivní ohlas měl tvůj nápad s nástěnkou, kde byly vyvěšeny naše fotky z různých akcí, výletů, a našeho osobního života, které byly ještě navíc obohaceny o vtipné komentáře. Také se nám líbilo, že se na naší svatbě nikdo nenudil a to díky promyšlenému a dobře načasovanému programu, který vyplnil taková ta „hluchá“ místa. Už jen samotná dekorace tabule a perfektní sladění barev působily úžasně.

Také se nám hodně líbila křížovka s tématem o nás dvou, kterou měl každý host na stole, protože efektivně vyplnila čas než se všichni sešli a usadili u svatební tabule.

Ráda bych ti ještě dodatečně chtěla poděkovat za moji „rozlučku se svobodou,“ jelikož tvoje vtipné historky ze života mne a moje kamarádky pobavily skvěle. Dlouho jsem se tak nenasmála.

Když to vše shrnu, tak jsme si s Karlem vědomi, že tvůj čas a energie, kterou jsi do toho vložila nelze vyčíslit. Ještě jednou Ti za vše moc děkujeme a rádi Tě dále doporučíme, ale pouze jen našim nejlepším kamarádům. A to proto, že nechceme, aby díky Tobě měl každý tak hezkou svatbu jako my! :)

Lucka Pilařová

Aktuality a zajímavosti
23.10.2022
Sledujete docu-reality show Den jak sen na Prma Show nebo FTV Prima? V díle odvysílaném 23. a 24. 10. 2022 uvidíte Soničku a Míšu, kterým jsme ten jejich "Den jak sen" koordinovali právě my!
15.10.2022
Zajímá vás práce svatebního koordinátora a chtěli byste se o ní dozvědět víc? Přihlaste se na náš kurz, který se uskuteční už v sobotu, 29. 10. 2022 v Hranicích na Moravě.